Markowe Buty i Ubrania
 

Poufność i bezpieczeństwo transakcji

Gromadzone przez nas informacje

z tobą online Z tego oświadczenia związane z "dane osobowe" oznaczają wszelkie informacje można zidentyfikować kogoś, takie jak nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail, rozliczania i informacje o koncie, karta kredytowa lub karta debetowa informacji oraz inne informacje dostarczone towary lub usługa. Jesteśmy również korzystania z naszej strony daje wiadomość z literą witryny sieci Web i adres e-mail lub wysłać nam darowizny, oraz informacji o użytkowniku.

Chociaż żadne informacje osobiste o zakupie Website.Zur, aby pomóc w utrzymaniu relacji z klientem standardów obsługi i personelu firmy szkoleniowe gromadzenia i przechowywania informacji, możemy nagrywać i monitorować połączenia.

Użyj

informacji Używamy danych osobowych zbieranych przez witrynę w następujących celach:
1.To zapewnić dostęp do wszystkich części naszego serwisu oraz dostarczenie towarów lub usług;
I otrzymaniu zamówienia, w razie potrzeby, skontaktować się z Tobą 2.To ruchu;
3.To poprawić witryny treść, wygląd i łatwość obsługi;
4.To rozwijać rynek, sprzedaży lub dostarczania produktów i usług;
5.To zarządzać i rozwijać naszą działalność i operacje, konta oraz zbierania i przetwarzania płatności;

W celu służyć Ci lepiej, łączymy informacji podanych nam informacji, które dostarczają nam informacji na stronie. W przeciwnym razie w naszych sklepach oraz za pośrednictwem osób trzecich, w tym

CEO i dostęp do aktualizacji
osobiste informacje
Oferujemy Ci lepiej, zaleca się regularne dostęp i zaktualizować wymagania osobiste Information.Sie Opis i uns.Sie rekord dane osobowe mogą być odbierane może również zwrócić się do nas, aby skorygować takie informacje osobowe usunięte z bazy danych marketingowych lub żadnych danych osobowych lub informacji o swoim leczeniu.

To trzeba zobaczyć dane przechowywane o tobie, możesz zwrócić się do nas, aby dokonać koniecznych zmian w celu zapewnienia ich dokładności i do - date.Wenn Aby to zrobić, skontaktuj się z nami w porządku, jesteśmy uprawnieni do pobierania prawne 10 opłata wprowadzić Cię, spotykamy się z wami kosztowało nas informacje o szczegółach.Dziękuję za nami, Einkaufmit szanujemy Twoją prywatność i chcą chronić swoje dane osobowe.

Bezpieczeństwo

International Coach Federation (ICF) uznając Nutzer.Wir chronią nasze środki bezpieczeństwa podjęte w celu zapobiegania nieautoryzowane i niezgodne z prawem przetwarzania, utraty, zniszczenia i uszkodzenia schützen.Wir niektórych środków ochrony w celu wykorzystania informacji w zaciszu swojej wizycie znaczenie terenu schützen.Zum zapewnienia, że ​​dane osobowe, które dostarczają. Na przykład, jeśli należy podać odpowiednie informacje, używamy technologię Secure Sockets Layer (SSL), narzędzia szyfrowania, zapewnienie bezpieczeństwa, przy jednoczesnym zapewnieniu informacji za pośrednictwem Internetu. Ta witryna używa procedury fizyczne, elektroniczne i zarządcze w celu ochrony i zawiera informacje zebrane firewall-line, zdaliśmy sobie sprawę z utraty tej stronie, i nadużywaniu informacji pod naszą schützen.Obwohl sterowania do zmiany środka zabezpieczającego, należy zwrócić uwagę na 100% bezpieczeństwa jest niemożliwe.

Zalecenie

Kładziemy Ci na mocy begangen.Wenn kwestii prywatności, lub jeśli uważasz, że nie przyklejają się do ochrony danych osobowych, prosimy o kontakt poprzez e-mail.
Wróć
Copyright © www.aws50plus.pl Powered by Odzież Sportowa . Markowe Buty i Ubrania